SariyerSES.com

BAŞKAN AYDINER, ZABITANIN 194. YAŞINI KUTLADI

BAŞKAN AYDINER, ZABITANIN 194. YAŞINI KUTLADI
04 Eylül 2020 - 17:28

Başkan Atila Aydıner, Zabıta Haftası ve Belediye Zabıta Teşkilatı’nın 194’üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla zabıta personeli ile yemekte bir araya geldi. Zabıta Haftası’nı kutlayan Başkan Aydıner, “Salgına karşı mücadele verdiğimiz şu günlerde büyük bir özveri ile görev yapan zabıta personelimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zabıta Teşkilatı’nın 194’üncü yılı münasebetiyle zabıta personeli ile yemekli programda bir araya geldi. Koronavirüse karşı gerekli önlemler alınarak düzenlenen programa Başkan Atila Aydıner’in yanı sıra Belediye Başkan Yardımcıları Ahmet Tüfekçi, Can Gökhan Balekoğlu, Naser Şimşek ve Bayrampaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Dilber Sarıtaş ile zabıta personeli katıldı. Zabıta personelinin güzel bir akşam geçirdiği program toplu halde fotoğraf çekimi ile sona erdi.

“ZABITA BELEDİYELERİN HALKA AÇILAN YÜZÜDÜR”

Zabıta teşkilatının köklü bir tarihi olduğunu ve oldukça zorlu bir görevi yerine getirdiğini belirten Başkan Atila Aydıner, “Belediyemizin en önemli birimlerinden olan ve halkımızın huzuru için gece-gündüz çalışan zabıta, büyük bir teşekkürü hak ediyor. Bu vesileyle, salgına karşı mücadele verdiğimiz şu günlerde büyük bir özveri ile görev yapan zabıta personelimize yürekten teşekkür ediyorum. Tam 194 yıldır sağlık, ruhsat, asayiş gibi önemli görevlerle sizler yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüsünüz.  Bir belediyenin en temel birimlerinden biri zabıta teşkilatıdır, bu sizlere büyük bir sorumluluk yüklüyor. Biliyorum yaptığınız görev zor bir görev, zor olduğu kadar da kutsal bir görev. Rahatınızdan tavizler vererek bir beldenin rahatı için çalışıyorsunuz. Tebessüm eden bir yüzle görevinizi yapmanız belediyemizin güler yüzünü halkımıza yansıtıyor. Zabıta ve diğer ekiplerimiz ile birlikte yıllardır Bayrampaşa halkımızın yüzünde bir tebessüm oluşturabilmenin mücadelesini veriyoruz. Bunu başarabiliyorsak ne mutlu bizlere ve ne mutlu sizlere. Bu vesileyle 194 yıllık bu büyük teşkilatın, Zabıta Haftası’nı en kalbi duygularımla kutluyor, tüm zabıta personelimize görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi.

Bayrampaşa Bld. Zabıta Haftası Kutlaması
Bayrampaşa Bld. Zabıta Haftası Kutlama
Bayrampaşa Bld. Zabıta Haftası
kuşadası bayan escort

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.