SariyerSES.com

BAŞKAN AYDINER’DEN BELEDİYE PERSONELİNE MASKE DENETİMİ

BAŞKAN AYDINER’DEN BELEDİYE PERSONELİNE MASKE DENETİMİ
14 Eylül 2020 - 22:26

Koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında sık sık ilçe genelinde yapılan denetimlere katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, bu kez de belediye personeline yönelik maske ve hijyen denetimi yaptı. Salgınla mücadelede kurallara uymanın önemine vurgu yapan Başkan Aydıner, “Bizim gücümüz kurallara uymakta saklı. 7’den 70’e kurallara uymazsak göremediğimiz virüsten korunmamız mümkün olmaz” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, Bayrampaşa Kaymakamlığı ile birlikte, koronavirüs ile mücadele çalışmaları kapsamında, ilçe genelinde maske, mesafe ve hijyen denetimleri gerçekleştiriyor. Başkan Atila Aydıner de sık sık bu denetimlere katılarak çalışmaları yerinde inceliyor. Başkan Aydıner, sahadaki denetimlerin ardından ise belediye personeline yönelik maske ve hijyen denetimi yapıyor. Denetimlerde, personelin oldukça duyarlı olduğu ve kurallara tam olarak uyduğu görülüyor.

“SAĞLIĞIMIZI ELİMİZLE RİSKE ATMAYALIM”

Salgınla mücadelede kurallara uymanın önemine vurgu yapan Başkan Aydıner, “Aylardır gizli bir düşmana karşı mücadele veriyoruz. Bizim gücümüz kurallara uymakta saklı. 7’den 70’e kurallara uymazsak göremediğimiz virüsten korunmamız mümkün olmaz. Şüphesiz, en değerli varlığımız sağlığımız. Sağlığımızı korumamız için birlikte mücadele vermekten başka çaremiz yok. O nedenle personelimizin ve vatandaşlarımızın özellikle maske, mesafe ve temizlik kuralına uyması gerekiyor. Bu bağlamda denetimlerimizi gerçekleştiriyor, kurallara uymayan arkadaşlarımızı ve vatandaşlarımızı uyarıyoruz. Sağlıklı günler elimizde, lütfen elimizle sağlığımızı riske atmayalım” şeklinde konuştu.

Bayrampaşa Belediyesi Personel Maske Denetimi
bayan escort

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.