SariyerSES.com

BAŞKAN AYDINER’DEN ŞEHİTLİK ZİYARETİ

BAŞKAN AYDINER’DEN ŞEHİTLİK ZİYARETİ
10 Aralık 2020 - 19:41

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Edirnekapı Şehitliği’ni ziyaret ederek Bayrampaşalı şehitlerin kabirleri başında dua etti. Bayrampaşalı Astsubay Üstçavuş Esma Çevik’in şehadetinin birinci yılında gerçekleşen ziyarette Başkan Aydıner, “Vatanımız ve bayrağımız için şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Allah onlardan, onları yetiştiren analardan ve babalardan razı olsun” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Türkiye’nin sayılı kadın bomba imha uzmanlarından Bayrampaşalı Astsubay Üstçavuş Esma Çevik’i şehadetinin birinci yılında Edirnekapı Şehitliği’ndeki mezarı başında andı. Bayrampaşalı diğer şehitleri de ziyaret eden Başkan Aydıner’e AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı eşlik etti.

Şehitlerimize büyük bir vefa borcumuz olduğunu söyleyen Başkan Aydıner, “Vatanımız ve bayrağımız için şehadet şerbetini içen aziz şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Allah onlardan, onları yetiştiren analardan ve babalardan razı olsun” dedi.

avast lisans

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.