SariyerSES.com

YENİ BİR DENEYİM MERKEZİ…OFİSTE HERŞEY

YENİ BİR DENEYİM MERKEZİ…OFİSTE HERŞEY
10 Kasım 2020 - 20:05

Ofiste Her Şey, Bir Showroom’dan Çok Daha Fazlası…

Yenilikçi ve modern yaklaşımı ile her gün gelişmekte olan dünyada ofislere nitelik kazandırarak insan odaklı tasarımları ile sektörün yön belirleyici firması olan Mod Tasarım; ofise dair aranılan her şeyin bir arada bulunabileceği fonksiyonel, ilgi çekici ve ilham verici bir deneyim merkezi konsepti sunan Ofiste Her Şey’i tanıtmaya hazırlanıyor.

Her Şeyiyle Bir Deneyim Tasarımının Adı; Ofiste Her Şey

Dünyanın birçok ülkesinde, markaların müşteri deneyimi alanındaki fiziksel ve dijital ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla insan odaklı tasarımlar geliştiren ve kreatif projelere imza atan I-AM Mimarlık tarafından incelikle tasarlanıp kurgulanan bir deneyim tasarımı…

Mod Tasarım ve I-AM iş birliğinde, iş hayatının merkezi konumu Levent’te yer alacak Ofiste Her Şey’de, markanızı daha fazla görünür kılma amacıyla yenilikçi ve modern bir deneyim konsepti sunulması hedefleniyor. Hedef kitlenizle yapı içerisindeki her ünitede organik bir bağ kurabileceğiniz mekânsal kurgusu ile Ofiste Her Şey, çok yakında sektör profesyonellerinin kullanımına açılıyor.

Sosyal alanları, kolektif iş birlikleri ve paylaşımlı ofis alanları ile sektör profesyonelleriyle doğrudan iletişim kurma fırsatı sunan Ofiste Her Şey, aynı zamanda markaları yılın 365 günü görünür kılacak şekilde sektöre hizmet verecek.

Markanıza Yılın 365 Günü Görünürlük Sunan Bir Kompleks

Standart ‘showroom’ anlayışını, yenilikçi vizyonu ile, dünya standartlarını yakalayacak şekilde değiştiren Ofiste Her Şey; içerisinde yer alan farklı metrekare ve konseptlerdeki sergileme alanları ile markalarınıza özel sergileme çözümleri sunuyor. Sergileme alanlarına ek olarak içerisindeki ‘co-working’ alanlarında sektör profesyonellerine erişim olanağı sağlanırken; iletişim ağınızı güçlendirebileceğiniz mekânsal yerleşimi ile kafe ve ortak alan kısımlarında ise, profesyonel paylaşımların odağında yer almanıza imkân sağlanacak.

Her detayı özen ve titizlikle tasarlanan, mekân kurgusunda yer alan markanıza özel şaşırtıcı ve çarpıcı sergileme alanları, sektör profesyonellerine erişim imkânı sunan sosyalleşme alanları ve özel/ortak çalışma alanları ile Ofiste Her Şey dünyasında yer alarak markanıza yılın her günü görünürlük fırsatı sunabileceksiniz.

Mod Tasarım A.Ş.

Sıradanlığa karşı mobilya tasarımları üretme amacıyla 2002 yılında kurulan Mod Tasarım, yenilikçi bir iç mimari şirketi olarak doğdu. İlk günden beri hızla büyüyen Mod Tasarım yıllar içinde çoğalan ve farklı ihtiyaçlara cevap veren çeşitli ürün yelpazesiyle, kendi sektörlerinde uzmanlaşarak Rubi by, Ofisçi ve Seperasyon Sistemleri markalarını ortaya çıkarmıştır.

Kurulduğu ilk günden itibaren sektörün gelişmesi için çalışmalarını sürdüren Mod Tasarım, yenilikçi ve vizyoner bakış açısıyla sektöre yön veren markalarının başında gelmektedir.

Bilgi için:

MOD Tasarım / Aysuda PAKKAN / Marka Uzmanı

aysudapakkan@modtasarim.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.