SariyerSES.com

YEREL SEÇİMLERDE ŞÜKRÜ GENÇ TEN KOLTUĞU DEVRALACAĞIZ

YEREL SEÇİMLERDE ŞÜKRÜ GENÇ TEN KOLTUĞU DEVRALACAĞIZ
28 Temmuz 2020 - 17:42

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Edip Cengiz “önümüzdeki yerel seçimlerde Şükrü Genç ten koltuğu devralacağız” dedi.

Edip Cengiz ve kurucu yönetim, Sarıyer yerel basın ile tanışma toplantısı yaptı. Cengiz toplantıya başlarken Gelecek Partisinin Sarıyer deki hedeflerini ve çalışmalarını anlatan bir giriş konuşması yaptı. İlçenin Olağan Genel Kurulunun Eylül 2020 de yapılacağını, 13 Ağustos 2020 tarihinde de İl kongresinin yapılacağını belirtti. İstanbul ili sınırları içerisinde 26 ilçe başkanlığının kurulduğunu ve 18inin Genel Kurul yaptığını söyledi. Genel Kuruldan sonra mahalle birimlerinin kurulacağını belirtti.

Ayrıca kurucu ilçe başkanlığı yönetiminde her partiden ve her mahalleden yönetim kurulu üyesi,25 kişilik yönetim kurulunda 8 kadın üyenin bulunduğunu böylece 30% kontenjanına sadık kalındığını belirtti. Cengiz, “ben ilçe yönetiminde olaya erkek-kadın olarak bakmam, beceri ve backrounduna bakarım ”dedi. “Süreç içerisinde ilçede en çok üye yapan parti konumunda olacağız” diyen Cengiz, sosyal medya üzerinden gençlik kolları ile yapılacak çalışmalar içerisinde olacağını belirtti.

Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Yönetimi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.