SariyerSES.com

Aksu’nun ekibi Ayazağa’da belediye personelini tehdit etti

Aksu’nun ekibi Ayazağa’da belediye personelini tehdit etti
18 Mart 2024 - 13:15

Oktay Aksu’nun ekibi, dün akşam Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde verilen iftar yemeği öncesinde otoparkta Aksu’nun aracını park edecek yer olmaması nedeniyle görevli belediye personelini işten atmakla tehdit etti.

Anketlerde sonuncu çıkmasına rağmen Gökan Zeybek’in arkadaşı diye dayattığı CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu’nun skandallarına her geçen gün bir yenisi daha ekleniyor. Geçtiğimiz günlerde belediye personeline yapılan zamma karşı çıkan, gelen tepkiler sonrasında da sanki seçilmiş gibi zammı kendisinin verdiğini iddia eden, belediye personellerine sürekli parmak sallayan, kendisine selam vermeyenler için “Bunların isimlerini alın” dediği söylenen Aksu, yerel seçim öncesinde ekibiyle birlikte Sarıyer’in huzurunu kaçırmaya devam ediyor.

AYAZAĞA’DA PERSONELE İŞTEN ATMA TEHDİDİ

Dün akşam Ayazağa Rauf Denktaş Kültür Merkezi’nde verilen iftar yemeğine her belediye başkan adayı gibi katılım sağlayan CHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Mustafa Oktay Aksu, aracıyla kültür merkezinin otoparkında yer bulamayınca olay çıktı. Hiçbir adaya ayrıcalık tanınmayan otoparkta Aksu’nun ekibi, otoparkta görevli olan personeli tehdit etti. Aksu’ya özel yer tahsis edilmedi diye tepki gösteren Aksu ekibi, tartıştığı belediye personelinin yaka kartını fotoğrafladığı öğrenildi ve personele “seçimden sonra hiçbiriniz burada yoksunuz” diyerek personeli işten atmayla tehdit ettiği söylendi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.