SariyerSES.com

AMATÖR SPORCULARDAN PROFESYONEL YÜRÜYÜŞ

AMATÖR SPORCULARDAN PROFESYONEL YÜRÜYÜŞ
08 Ekim 2021 - 12:00

Bayrampaşalı amatör sporcular, Amatör Spor Haftası münasebetiyle, Bayrampaşa İlçe Spor Müdürlüğü ile Bayrampaşa Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte önce yürüyüş, ardından da dostluk maçı yaptılar. Etkinliğe katılan Başkan Atila Aydıner, “Sporun başkenti Bayrampaşa’mızda Amatör Spor Kulüplerimiz ile birlikte sporun ruhuna yakışır biçimde güzel bir etkinliğe imza attık. Tüm amatör sporcularımızın haftasını yürekten kutluyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediyesi, Bayrampaşa Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile ilçedeki Amatör Spor Kulüpleri, Amatör Spor Haftası münasebetiyle bir dizi etkinlik düzenledi. Bayrampaşa Belediyesi’nin önünde yürüyüş ile başlayan etkinlik Arda Turan Spor Tesisleri’nde yapılan dostluk maçı ve çeşitli spor gösterileri ile sona erdi. Etkinliği Bayrampaşa Belediye Başkanı Atil Aydıner’in yanı sıra AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, amatör spor kulüplerinin yönetici ve temsilcileri ile çok sayıda sporcu katıldı.

“BAYRAMPAŞA SPORUN BAŞKENTİDİR”

Bayrampaşa’nın sporun başkenti olduğunu söyleyen Başkan Aydıner, “İstanbul’da spor dendiğinde ilk akla gelen ilçe Bayrampaşa’dır. Spor yatırımlarımız, spor tesislerimiz, büyük başarılara imza atmış sporcularımız; bunların hepsi Bayrampaşa’mızda var. Bu hafta Amatör Spor Kulüpleri Haftası. Bu nedenle ilçemizdeki Amatör Spor Kulüplerimizin katılımı ile sporun ruhuna yakışır biçimde güzel bir etkinliğe imza attık. Ben bu vesileyle tüm sporcularımıza başarılar diliyor ve onların haftasını yürekten kutluyorum” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.