SariyerSES.com

AYDINER, ZABITANIN 196. YAŞINI KUTLADI

AYDINER, ZABITANIN 196. YAŞINI KUTLADI
08 Eylül 2022 - 15:19

Başkan Atila Aydıner, Zabıta Haftası ve Belediye Zabıta Teşkilatı’nın 196’ıncı kuruluş yıl dönümü dolayısıyla zabıta personeli ile yemekte bir araya geldi. Zabıta Haftası’nı kutlayan Başkan Aydıner, “Büyük bir özveri ile görev yapan zabıta personelimize yürekten teşekkür ediyorum” dedi.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Zabıta Teşkilatı’nın 196’ıncı yılı münasebetiyle zabıta personeli ile yemekli programda bir araya geldi. Başkan Atila Aydıner’in eşi Melahat Aydıner ile birlikte geldiği programa AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı, belediye başkan yardımcıları Ahmet Tüfekçi, Can Gökhan Balekoğlu, Bayrampaşa Belediyesi Zabıta Müdürü Dilber Sarıtaş ile zabıta personeli katıldı. Zabıta personelinin güzel bir akşam geçirdiği program toplu halde fotoğraf çekimi ile sona erdi.

“ZABITA, YEREL YÖNETİMLERİN HALKA AÇILAN YÜZÜDÜR”

Zabıta teşkilatının köklü bir tarihi olduğunu ve oldukça zorlu bir görevi yerine getirdiğini belirten Başkan Atila Aydıner, “Belediyemizin en önemli birimlerinden olan ve halkımızın huzuru için gece-gündüz çalışan zabıta, büyük bir teşekkürü hak ediyor. Büyük bir özveri ile görev yapan zabıta personelimize yürekten teşekkür ediyorum. Tam 196 yıldır sağlık, ruhsat, asayiş gibi önemli görevlerle yerel yönetimlerin doğrudan halka açılan en etkili yüzüdür zabıta.  Bu vesileyle 196 yıllık bu büyük teşkilatın, Zabıta Haftası’nı en kalbi duygularımla kutluyor, tüm zabıta personelimize görevlerinde başarılar diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.