SariyerSES.com

BAŞKAN ATİLA AYDINER GAZETECİLERİ AĞIRLADI

BAŞKAN ATİLA AYDINER GAZETECİLERİ AĞIRLADI
24 Eylül 2021 - 10:52

 

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, yerel ve ulusal basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi. Hayata geçirdiği ve planladığı projeleri hakkında gazetecilere bilgi veren Başkan Aydıner, en önemli hedef projelerinin 400 yataklı modern hastane ve 40 bin dönümlük millet bahçesi yapmak olduğunu söyledi.

Başkan Atila Aydıner, pandemi nedeniyle uzun zamandır bir araya gelemediği basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı. İlçedeki ve ulusal basındaki gazetecilerle Fatih Parkı Sosyal Tesisleri’nde kahvaltıda buluşan Başkan Aydıner, hayata geçirdiği ve planladığı projeleri hakkında gazetecilere bilgi verdi ve en önemli hedef projelerinin 400 yataklı modern hastane ve 40 bin dönümlük millet bahçesi yapmak olduğunu söyledi. Kahvaltı boyunca basın mensupları ile keyifli bir sohbet gerçekleştiren ve onlara teşekkür eden Başkan Aydıner, gazeteciler projelerimizi halkımıza duyuran en önemli yardımcılarımız değerlendirmesinde bulundu. Çok sayıda basın mensubunun hazır bulunduğu kahvaltıya AK Parti Bayrampaşa İlçe Başkanı Ersin Saçlı da katıldı.

 “40 BİN DÖNÜMLÜK MİLLET BAHÇESİ YAPACAĞIZ”

Bayrampaşa’nın alanın kısıtlı olduğuna vurgu yapan ve boş olan her bir alanı halkın lehine değerlendirdiklerini söyleyen Başkan Atila Aydıner, “Bilimden spora, ulaşımdan eğitime, sosyal yardımlardan kültürel etkinliklere kadar pek çok alanda marka bir ilçeyiz. Bugüne kadar onlarca mega projeyi ilçemize kazandırdık. Göreve geldiğimizde bin 916 olan otopark kapasitesini bugüne 7 bin 205’e çıkardık. Kentsel dönüşüm kapsamında, ilçemizde 10 bin nüfuslu yepyeni bir yaşam alanı inşa edilmesini sağladık. Bugüne kadar yüzlerce yavrumuzu bilimin gizemli dünyası ile tanıştıran Bilim Merkezimiz şu an Teknofest’te 3 proje ile finale kaldı. Sporda da oldukça iyi durumdayız. Bayrampaşalı sporcularımız Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda büyük başarılar elde ettiler. Mete Gazoz kardeşimiz altın madalya kazanırken Merve Çoban kızımız karatede bronz madalya kazandı. Voleybolcu Eda Erdem ilçemizin gururu.  Spor yatırımlarımız da devam ediyor. Semih Erden Spor Kompleksi’nin yanındaki araziye yarı olimpik yeni bir yüzme havuzu yapıyoruz. Bizim en önemli hedef projelerimiz millet bahçesi ve 400 yatak kapasiteli modern bir hastane. 2023 yılına kadar 40 bin dönümlük Millet Bahçemizi Bayrampaşa’mıza kazandırmayı hedefliyoruz” şeklinde konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.