SariyerSES.com

BAŞKAN AYDINER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BULUŞTU

BAŞKAN AYDINER 65 YAŞ ÜSTÜ VATANDAŞLARLA BULUŞTU
25 Temmuz 2020 - 16:54

Yeni tip koronavirüs nedeniyle sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş üstü vatandaşlar, 6 saatliğine getirilen serbestlik ile bir haftalık aranın ardından yeniden sokağa çıktı. Başkan Atila Aydıner, Bayrampaşa’da park ve yeşil alanlarda güzel havanın tadını çıkaran ‘Bayrampaşalı çınarlarla’ bir araya gelerek onlarla uzun uzun sohbet etti.

İçişleri Bakanlığı genelgesiyle 17 Mayıs Pazar günü 12.00-18.00 saatleri arasında sokağa çıkmalarına izin verilen 65 yaş üzeri ile kronik rahatsızlığı olan vatandaşlar, bir haftalık aranın ardından yeniden sokağa çıktı. Bayrampaşa’da yaşayan 65 yaş üstü vatandaşlar da parklara ve yeşil alanlara gelerek hem dinlendi hem de yürüyüş yaptı. Güzel havanın tadını çıkaran vatandaşlara bir araya gelen Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, onlarla uzun uzun sohbet ederek dertleşti.

“ALLAH ONLARI BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN”

‘Bayrampaşalı çınarlarla’ bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirten Başkan Aydıner, “Bilgi, birikim ve tecrübeleri ile topluma yol gösteren değerli büyüklerimiz ile yeniden bir araya geldik. Kurallara uyarak, hem salgının yayılmasını önledikleri hem de bu davranışlarıyla bizlere örnek oldukları için her birine teşekkür ediyorum. Allah onları başımızdan eksik etmesin. Bizim için her biri çok değerli, her biri çok kıymetli.” dedi.

Başkan Aydıner’e 65 yaş üstü vatandaşları ziyareti boyunca, belediye başkan yardımcısı Naser Şimşek ile meclis üyeleri de eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.