SariyerSES.com

BAŞKAN AYDINER RAMAZAN PİDESİ DAĞITTI

BAŞKAN AYDINER RAMAZAN PİDESİ DAĞITTI
07 Mayıs 2021 - 18:32

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlara Ramazan pidesi dağıttı. Pandemi nedeniyle ‘komşuluk iftarları’ düzenleyemediklerini söyleyen Başkan Aydıner, “Gönüllerde her daim bir arada olduğumuz komşularımıza sıcacık pide ikram ederek Ramazan’ın bereketini onlarla paylaştık” dedi.

Başkan Atila Aydıner, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evlerinde kalan Bayrampaşalı’lara Ramazan pidesi dağıttı. Kızılay Bayrampaşa Şubesi’nin gönüllüleri ile birlikle mahalle mahalle gezen Başkan Aydıner, sepetlerini salan vatandaşlara sıcacık Ramazan pidelerinden ikram etti. Uygulamadan oldukça memnun kalan vatandaşlar da Başkan Aydıner’e teşekkür etti.

“RAMAZAN’IN BEREKETİNİ PAYLAŞTIK”

Pandemi nedeniyle bu yıl ‘komşuluk iftarları’ düzenleyemediklerini belirten Başkan Aydıner, “Biz komşularımız ile gönüllerde her daim bir aradayız. Kıymetli komşularımıza sıcacık pide ikram ederek Ramazan’ın bereketini onlarla paylaştık. Bugüne kadar Bayrampaşa’dan Balkanlara ekmeğimizi, suyumuzu ve en önemlisi de dostluğumuzu paylaşmaktan büyük mutluluk duyduk” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.