SariyerSES.com

BAŞKAN GENÇ, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

BAŞKAN GENÇ, MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ
05 Mart 2024 - 21:00

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyer’de bulunan 38 mahallenin muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi. Yaşar Kemal Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltıya mahalle muhtarlarının yanı sıra Sarıyer Belediye Başkan Yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri katıldılar. Mahallelerin cumhurbaşkanları dediği muhtarlarla bir arada Sarıyer’i yönetmekten mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Genç, “Sarıyer’in huzur kenti olmasında hepimizin payı büyük’ dedi. 

Ortadoğu’da yaşanan savaşın etkileri nedeniyle ertelenen 19 Ekim Muhtarlar Günü etkinliği Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç’in ev sahipliğinde düzenlendi. Sarıyer Muhtarlar Derneği Başkanı Muharrem Yavuz, “Sarıyer Belediye Başkanımız Şükrü Genç’in muhtarlarımıza verdiği değeri, önemi çok iyi biliyoruz. Kendisine istediğimiz zaman ulaşabiliyoruz. Sarıyer’in muhtarları olarak bizlere verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu. 

BELEDİYENİN YÜKÜNÜ AZALTIYORSUNUZ

Sarıyer’i yönetmek adına destek veren muhtarlara teşekkür ederek konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, “15 yıldır görev yapıyorum. Muhtarlarımızın ile bizim hizmet götürdüğümüz aynı insanlar. Sizler eğer bir destek götürüyorsanız, iyi hizmet ediyorsanız belediyenin yükü azalıyor. Paydaşlık buradan geliyor. Özellikle bundan dolayı mahallerin cumhurbaşkanları olduğunuzu söylüyorum. Görevlerimizi, sorumluluklarımızı yerine getirmek zorundayız. Sarıyer gibi büyük bir ilçede görev yapmanın bilinciyle Hisarüstü’nden Havantepe’ye, köyler bölgesine kadar insanlarımıza hizmet götürmek gönül işidir. İstedik ki Sarıyer huzur kenti olsun. Öyle olmasında hepimizin büyük payı var” dedi. 

Konuşmaların ardından Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, mahallelerinde yaptığı çalışmalardan dolayı muhtarlara teşekkür plaketi verdi. 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.