SariyerSES.com

BAŞKANLARDAN ‘ELLERİ ARKADA YÜRÜDÜ’ GÖNDERMESİ

BAŞKANLARDAN ‘ELLERİ ARKADA YÜRÜDÜ’ GÖNDERMESİ
07 Mayıs 2021 - 23:24

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, yazar Aydın Ilgaz ve beraberindeki heyet Cide ziyaretinden önce Safranbolu ve Kastamonulu ilçe belediyelerini ziyaret etti. Ziyarete Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin elleri arkada pozu damga vurdu.

 

Her yıl Ramazan ayında Anadolu’nun çeşitli bölgelerini ziyaret eden Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, bu yıl faklı olarak gezisine Karabük’ten başladı. Aydın Ilgaz ile Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi makamında ziyaret eden Başkan Genç ve beraberindekiler geziyi Kastamonu ile sürdürdü. Heyet, sırasıyla Araç ve Taşköprü belediyelerini ziyaret etti. Taşköprü Kent Müzesi’ni gezen Başkan Genç, ardından Kastamonu Valisi Avni Çakır’ı makamında ziyaret ederek Nasrullah Camii ve meydanı ile Kastamonu tarihi çarşısını gezdi. Heyetin son durağı ise Cide oldu. Ziyarette, Sarıyer Belediyesi’nin 18 Mart’ta Çanakkale Zaferi nedeniyle düzenlediği İstiklal Yolu programı için videolu mesaj gönderen Abana Belediye Başkanı Yunus Akgül, Taşköprü Belediye Başkanı Abdullah Çatal, Pınarbaşı Belediye Başkanı Şenol Yaşar ve Cide Belediye Başkanı Mehmet Eşref Mutlu’ya teşekkür sertifikası verildi.

İMAMOĞLU’NA DESTEK

Ziyarete; Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin elleri arkada yürüyüşü damga vurdu. İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu hakkında  Fatih Sultan Mehmet Türbesi’nde  ‘Ellerin arkada yürüdün’ soruşturma açılmasına atıfta bulunan başkanlar çevredekileri gülümsetti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.