SariyerSES.com

BAYRAMPAŞA MUSİKİ CEMİYETİ’NDEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ

BAYRAMPAŞA MUSİKİ CEMİYETİ’NDEN MUHTEŞEM DÖNÜŞ
22 Eylül 2021 - 14:27

Pandemi nedeniyle uzun bir süredir sahnelerden uzak kalan Bayrampaşa Belediyesi Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosu, sezon açılışını görkemli bir programla gerçekleştirdi. Programda konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Yeni dönemde bir dizi konser verecek olan Musiki Cemiyetimizi sanatta kattığı katkılardan dolayı kutluyorum” dedi.

 

Yaklaşık iki yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi nedeniyle sahnelerden ve sanatseverlerden uzak kalan Bayrampaşa Belediyesi Musiki Cemiyeti Türk Sanat Müziği Korosu, sezon açılışını görkemli bir programla gerçekleştirdi. Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi Fuaye Alanı’nda düzenlenen programa Bayrampaşa Belediyesi Atila Aydıner’in yanı sıra protokol üyeleri ve davetliler katıldı. Açılışa özel davetlilere mini bir konser veren Musiki Cemiyeti dinleyicilerden tam not aldı.

 

Programda konuşan Başkan Atila Aydıner, “Sanatseverlerin aylardır özlemle beklediği Musiki Cemiyetimiz uzun bir aranın ardından nihayet sahnelere dönüyor. Sezon açılışını güzel bir programla gerçekleştirdik. Yeni dönemde bir dizi konser verecek olan Musiki Cemiyetimizi sanatta kattığı katkılardan dolayı kutluyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.