SariyerSES.com

BAYRAMPŞA’YA YENİ GENÇLİK MERKEZİ VE YÜZME HAVUZU

BAYRAMPŞA’YA YENİ GENÇLİK MERKEZİ VE YÜZME HAVUZU
12 Mart 2021 - 17:10

Bayrampaşa’ya yeni bir gençlik merkezi ve yüzme havuzu yapılması için Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Bayrampaşa Belediyesi arasında ortak protokol imzalandı. İmzalarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’in attığı protokolle her 2 projenin de en kısa sürede hayata geçirilmesi planlanıyor.

Bayrampaşa Belediyesi, ilçenin çehresini değiştirecek 2 yeni proje için harekete geçti. Projelerin hayata geçirilmesi için belediye ile Gençlik ve Spor Bakanlığı arasında ortak protokol imzalandı. İmzalarını Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner ile Spor Toto Teşkilat Başkanı Bünyamin Bozgeyik’in attığı protokol çerçevesinde, Yahya Kemal Parkı’na 2 katlı modern gençlik merkezi; Semih Erden Spor Salonu’nun yanındaki, daha önce kamulaştırılması yapılan, alana da yarı olimpik, 5 kulvardan oluşan kapalı yüzme havuzu yapılacak. Mimari çizimleri hazırlanan ve maliyet hesapları yapılan projelerin en kısa sürede hayata geçirilmesi planlanıyor.

“HER ŞEY SÖZ VERDİĞİMİZ GİBİ”

Projelere sağladığı destek için Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür eden Başkan Atila Aydıner, “Halkımıza verdiğimiz sözleri bir bir yerine getirmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bizde her şey söz verdiğimiz gibi ilerliyor. Seçimden önce yeni bir gençlik merkezi ve kapalı yüzme havuzu yapmak için söz vermiştik. Bugün bu sözlerimizi de tutuyor ve mimari çizimleri hazırlanan projelerimizin inşaatlarını en kısa sürede başlatıyoruz. Halkımız ve ilçemiz için hayırlı olsun” dedi.

 

mcafee lisans satın al

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.