SariyerSES.com

EATON, GELECEĞİN ENDÜSTRİLERİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ’NE KATILDI

EATON, GELECEĞİN ENDÜSTRİLERİ SEMPOZYUMU VE SERGİSİ’NE KATILDI
18 Kasım 2022 - 11:36

Güç yönetimi şirketi Eaton, 10-11 Kasım tarihlerinde İzmir’de düzenlenen Geleceğin Endüstrileri Sempozyumu ve Sergisi’nde yer aldı. Çok sayıda markanın katılımıyla gerçekleşen sempozyumda, Endüstri 4.0 ile yakından ilişkili olan, sanayide akıllı üretim ve dijital dönüşüm, endüstriyel IoT çözümleri ve sanayi sektöründe dijitalizasyon gibi konu başlıkları yer aldı.

 

Eaton’ın sempozyumda sunduğu konuların başında tesislere en üst seviyede koruma sağlayan, Endüstri 4.0 uyumlu xEnergy Akıllı Alçak Gerilim Pano Sistemleri oldu. Firmanın konusunda uzman mühendislerinin gerçekleştirdiği seminerlerde, endüstriyel tesisleri besleyen Alçak Gerilim Pano Sistemlerinde elektriksel güvenliği uluslararası standartlar ile uyumlu bir şekilde arttıran sistemleri ve çözümlerini ziyaretçilere anlattı.

 

Seminerlere katılan misafirler Alçak Gerilim Pano Sisteminde ark koruması sağlayan Arcon koruması, kestirimci bakım sağlayan Diagnose teşhis sistemi,  sistemin sağlıklı çalışmasını izlemek ve analiz etmek üzere tesislerde verileri aktaran yalın kablolama sistemi Smartwire-DT akıllı kablolama sistemleri hakkında detaylı bilgi edindiler.

 

Eaton Elektrik Ülke Müdürü Yılmaz Özcan, sempozyumda katılımcı olarak yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını söyledi. Endüstrinin geleceğinde var olmak için gerekli olan köklü değişimler, teknolojik gelişimler, endüstriyel süreçlerin ileri düzeyde otomasyonu ve akıllı fabrikalar ile ilgili yatırımlar üzerinde durulan sempozyuma katılan markalar, endüstrinin geleceğini şekillendirmekte kararlı olduklarını belirtti ve ekledi: “Hızla değişen, dönüşen ve dijitalleşen çağa ayak uydurmayı misyon edinmiş durumdayız. Endüstriyel sektördeki kullanıcılara ve geleceğin mühendislerine bu etkinlikte yenilikçi ürünlerimizden bahsetmek ve onların yoğun ilgisini görmekten oldukça mutluluk duyuyoruz. Kullanıcılara Eaton’ın iMCC akıllı pano sistemleri ile tesislerinde dijitalleşme, servis ve korumayı en üst düzeye çıkarmalarını tavsiye ediyoruz” dedi.

 

 

 

Eaton Hakkında

Eaton, faaliyet gösterdiği her yerde insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi ve çevreyi korumayı ilke olarak benimsemiş bir güç yönetimi şirketidir. İşimizi doğru yapma, sürdürülebilir şekilde çalışma ve müşterilerimizin gücü bugün ve gelecekte yönetmelerine yardımcı olma taahhüdümüz bize rehberlik etmektedir. Elektrifikasyon ve dijitalleşmenin küresel büyüme trendlerinden yararlanarak gezegenin yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırıyor, dünyanın en acil güç yönetimi sorunlarının çözülmesine yardımcı oluyor ve hem paydaşlarımız hem de toplumun tamamı için en iyi çözümleri hayata geçiriyoruz.

1911 yılında kurulmuş olan Eaton, neredeyse bir asırdır New York Menkul Kıymetler Borsası’nda (NYSE) işlem görmektedir. 2021 yılında 19,6 milyar dolar gelir elde eden şirketimiz, 170’ten fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için www.eaton.com adresini ziyaret edin. Bizi Twitter ve LinkedIn hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.