SariyerSES.com

EATON, INTERCİTY İSTANBUL PARK’TA GERÇEKLEŞEN V WEEKEND 2023’E KATILDI

EATON, INTERCİTY İSTANBUL PARK’TA GERÇEKLEŞEN V WEEKEND 2023’E KATILDI
14 Ekim 2023 - 10:51

Akıllı güç yönetimi şirketi Eaton, 30 Eylül -1 Ekim tarihlerinde dünyanın en büyük Formula 1 pistlerinden birine sahip olan Intercity İstanbul Park’ta, Türkiye’nin en kapsamlı festivallerinden olan V Weekend’e katıldı.

 

Birçok aktiviteyle katılımcılara eğlenceler sunulan festivalde Eaton, Elektrikli Araç Şarj İstasyonları Partneri Üçay Mühendislik ile birlikte kurduğu 6 Adet AC ve 1 Adet DC Şarj istasyonu ile sürüş deneyimi alanındaki tüm elektrikli araçların kesintisiz ve güvenli bir şekilde şarj edilmesine olanak tanıdı. Eaton uzman ekibi, elektrikli araç şarj istasyonlarının, evlerde, işyerlerinde, marketlerde, alışveriş merkezlerinde, çok katlı binalarda ve benzeri yerlerde kullanımı hakkında festival katılımcılarına bilgiler verdi.

 

Eaton Ülke Müdürü Yılmaz Özcan şunları söyledi: “Eaton Elektrikli Araç Şarj İstasyonu, siber güvenlik düşünülerek tasarlanmıştır. Üstün yük dengeleme özellikleri sayesinde, şebeke kullanım sorunları yaratmadan çok kullanıcılı Elektrikli Araç şarjı için iyi bir seçimdir. Bu ürünümüzün Türkiye’de en çok tercih edilen çözüm olmasını hedefliyoruz. Çözüm portföyümüzdeki diğer modellerle birlikte Bina Enerji Yönetim Sistemi (BEMS) yazılımımızı kullanarak, Bina Yönetim Sistemi ile entegre ederek binaları bugünden geleceğe hazırlamak için kullanılabilir.” dedi.

 

Eaton Hakkında

Eaton, faaliyet gösterdiği her yerde insanların yaşam kalitesini iyileştirmeyi ve çevreyi korumayı ilke olarak benimsemiş bir güç yönetimi şirketidir. İşimizi doğru yapma, sürdürülebilir şekilde çalışma ve müşterilerimizin gücü bugün ve gelecekte yönetmelerine yardımcı olma taahhüdümüz bize rehberlik etmektedir. Elektrifikasyon ve dijitalleşmenin küresel büyüme trendlerinden yararlanarak gezegenin yenilenebilir enerjiye geçişini hızlandırıyor; dünyanın en acil güç yönetimi sorunlarının çözülmesine yardımcı oluyor ve hem paydaşlarımız hem de toplumun tamamı için en iyi çözümleri hayata geçiriyoruz.

 

1911 yılında kurulan Eaton, New York Borsası’nda işlem görmeye başlamasının 100. yılını kutluyor. 2021 yılında 19,6 milyar dolar gelir elde eden şirketimiz, 170’ten fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Daha fazla bilgi için, www.eaton.com adresini ziyaret ediniz. Bizi Twitter and LinkedIn hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.