SariyerSES.com

EN BABA ‘BABALAR GÜNÜ’ KAĞITHANE’DE KUTLANDI

EN BABA ‘BABALAR GÜNÜ’ KAĞITHANE’DE KUTLANDI
23 Haziran 2020 - 14:24

Kağıthane bu Babalar Günü’ne özel unutulmayacak bir etkinliğe ev sahipliği yaptı. Kağıthane Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikte; birbirinden eğlenceli 3D platform tasarımlar, babalara mutlu anlar yaşattı.

Etkinlikte beş ayrı 3D konseptler; En Baba Şef, En Baba Golcü, En Baba Seyirci, En Baba Piknikçi ve En Baba Babalar tasarımlarıyla yer aldı. Kağıthane’deki Hasbahçe Mesire Alanı’nda “En Baba” konseptiyle hazırlanan 3D platform tasarımlar, babalara birbirinden eğlenceli hatıra fotoğraflar sundu. Aileleriyle birlikte poz veren babaların mutluluğu görülmeye değerdi.

Kağıthane Belediyesi’nin etkinliği sadece bununla da sınırlı değildi. Belediye, etkinlik alanında fotoğraf çektiren her babaya kupa hediye etti. Özel tasarlanan kupaların bir yüzünde “Baba; koruyan, sarılan, özlenen, manası yokluğunda daha iyi anlaşılan kişi” yazısı, diğer yüzünde ise Başkan Mevlüt Öztekin’in babalar günü kutlama mesajı yer aldı.

Palyaço, tahta bacak, pişekar ve jonglör de etkinlik alanını renklendirdi. Kurulan müzik sistemiyle babalar hem dans ettiler hem de yarışmalara katılarak doyasıya eğlendiler.

Etkinlik alanına gelerek platformlarda hatıra fotoğrafları çektiren Kağıthane Belediye Başkanı Mevlüt Öztekin etkinliğe katılan vatandaşlarla da sohbet ederek babalar gününü kutladı. Başkan Öztekin; ‘’Hemşerilerimin babalar gününü kutluyorum. Biz de Hasbahçe’de babalara özel bir program hazırladık. Tüm babalarla beraber ailelerini bekliyoruz. Güzel bir program içerisinde 5 başlık ayırdık. Fotoğraf çektiriyorlar. Ondan sonra bugüne özel kupa hediye ediyoruz. Evlatlarını, ailesini koruyan, kollayan, cefakâr babaların bu özel günü en güzel şekilde hatırlansın istedik. ” diye konuştu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.