SariyerSES.com

GALATASARAY FATİH TERİM İLE YOLLARINI AYIRDI

GALATASARAY FATİH TERİM İLE YOLLARINI AYIRDI
10 Ocak 2022 - 17:54

Fatih Terim’le yollar ayrıldı, dört isim öne çıktı! Birinin uçak bileti bile hazırmış!

Galatasaray’da 4. Fatih Terim döneminin sona ermesinden sonra yeni teknik adamın kim olacağı merak konusu oldu. Roger Schmidt ile Domenec Torrent’in ismi ön plana çıkarken; Guardiola’nın yardımcılığını yapan Torrent’in uçak biletinin hazır olduğu iddia edildi. Yerlilerden ise Bülent Korkmaz ve Okan Buruk öne çıkan isimler olarak öne çıkıyor.

EKİP İÇİN ANLAŞTIK

Uzun yıllar Pep Guardiola’nın yardımcılığını yapan Domenec Torrent’le prensip anlaşmasına varıldığı iddia edildi. Sarı-kırmızılı yöneticilerin, 59 yaşındaki Torrent’in uçak biletini bile aldığı belirtildi. Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Işıtan Gün, geçtiğimiz günlerde “Guardiola’nın yardımcısıyla hocanın ekibi için anlaştık” demişti. İmparator ise, “Böyle bir şeyden haberim yok” yanıtını vermişti.

YERLİLER KORKMAZ VE BURUK

Yerli adaylar arasında ise Bülent Korkmaz ve Okan Buruk adı geçiyor. Galatasaray’ın efsane kaptanı olan Korkmaz, 2009’da sarı-kırmızılı takımı çalıştırdı. Son olarak Alanyaspor’da görev yaptı.

Uzun süredir Galatasaray’ı beklediği iddia edilen Buruk ise şampiyon yaptığı Başakşehir’den 2021 Ocak’ta ayrıldı.

Domenec Torrent-Guardiola                                       Roger Schmidt                           Okan Buruk- Bülent Korkmaz

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.