SariyerSES.com

Gelecek Partisi’ne Sarıyer’de yeni üye katılımları hızla devam ediyor…

Gelecek Partisi’ne Sarıyer’de yeni üye katılımları hızla devam ediyor…
14 Eylül 2020 - 23:09

34 günde 34 bin üye kampanyasına tüm hızıyla devam eden Gelecek Partisi İstanbul il teşkilatını her geçen gün bu çalışmalarını büyütmeye devam ediyor.

Gerek Sarıyer’de gerekse İstanbul’un tüm ilçelerinde sahaya inen Gelecek Partisi İstanbul teşkilatı, partiye kazandırdıkları üyelere ilçe başkanlıklarında düzenlenen törenlerle rozet takarak adeta gövde gösterisi yapıyor.

Bu ay içinde 34 günde 34 bin üye kampanyası ile İstanbul’un 39 ilçesinde yeni üye atılımı yapan Gelecek Partisi, İstanbul teşkilatına yeni üyeler kazandırmaya büyük bir hızla devam ediyor. Bu ölçekte Sarıyer ilçesini ziyaret eden Gelecek Partisi İl Başkanı İ.Mesih ŞAHİN, Sarıyer ilçe Başkanı Edip CENGİZ ve yönetiminden üye çalışmaları hakkında bilgiler aldı.

 Gelecek Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığında düzenlenen törene İl Başkanı İsa Mesih Şahin, il Teşkilat Bakanı Metin Karakaş, il Genel Sekreteri Fatma Demiray’da iştirak ettiler. İl Başkanı Şahin, Gelecek Partisine katılan üyelere rozetlerini bizzat takdim ederken “Ailemiz her geçen gün büyüyor. İnşallah 34 bin üye hedefimizin çok üzerine çıkacağız. Sarıyer ilçemizde de yeni yüzleri, yeni isimleri aramızda görmekten son derece mutluyuz. Vatandaşlarımızın bize bu ilgi ve sevgileri oldukça bizlerin çalışmaları da artarak devam edecektir ” diyerek memnuniyetini dile getirdi.

Sarıyer ilçe Başkanı Edip Cengiz’de İl Başkanı ve yöneticilerini Sarıyer’imizde ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek ”Gerek İstanbul’da Gerekse Sarıyer ilçemizde Üye çalışmalarımız 34.000 de durmayacaktır. Yüz binleri bulan üye sayımız gayretlerimizle olacaktır. Sarıyer halkına sonsuz teşekkür ediyorum. Bizlerin beklemediği bir ilgi ve teveccüh görüyoruz. Umarım insanlarımızın bu sevgilerine yeteri kadar karşılık verebiliriz. Toplum artık gerçekten bunalmış. Sorunları ve sıkıntıları dağ gibi birikmiş. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu toplumda birikmiş bütün sorunları bütünlük ve ortak akılla bertaraf edecektir ve toplumun umutlu beklentilerini boşa çıkarmayacaktır. Toplumda her geçen gün artan kutuplaşma ve yozlaşmaya çare olacaktır. Huzurlu bir toplum ve liyakatli insanların devlet yönetiminde olacağı günlerin bir an önce gelmesini bekliyor. Herkesin şikayeti var. Özellikle de adalet konusunda, Hakkaniyet konusunda… İktidardan bir şikayet varsa ana muhalefetten iki şikayet var. Ülke yönetiminde artık bir yenilenme vakti geldiği apaçık belli. İnsanlarımız 2023 yılına kadar beklemek istemiyorlar. Bir an önce seçimler yapılsın ve toplumda bir rahatlama olsun istiyorlar. Bu topluma, bu ülkeye Huzur, Güven elbette Gelecektir.

tarsus escort

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.