SariyerSES.com

İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA BARCELONA’NIN FUTBOL AKADEMİSİNİ KAZANAN SARIYER Lİ DERİN ÇİMEN DÖGER’İ ZİYARET ETTİ

İSTANBUL VALİSİ ALİ YERLİKAYA BARCELONA’NIN FUTBOL AKADEMİSİNİ KAZANAN SARIYER Lİ DERİN ÇİMEN DÖGER’İ ZİYARET ETTİ
04 Nisan 2021 - 13:28

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Sarıyer Belediyesi Kadın Futbol Takımı altyapısında eğitim görürken dünyaca ünlü İspanyol futbol takımı Barcelona’nın Barca Academy İstanbul Beko Futbol Okulu’na burslu olarak girmeye hak kazanan Derin Çimen Döger’i evinde ziyaret etti.

Vali Yerlikaya, Sarıyer Çayırbaşı’nda yaşayan Döger ailesinin evine misafir oldu.

Altyapısıyla ünlü olan FC Barcelona’nın resmi futbol okulu Barça Academy İstanbul Beko’da burslu eğitim görecek olmanın mutluluğunu yaşayan Derin Çimen Döger, küçük yaşta elde ettiği başarısını Vali Yerlikaya ile paylaştı.

Döger ailesiyle sohbet eden Vali Yerlikaya, Çimen’i başarılarından dolayı tebrik etti. Sarıyer de iki futbol takımından biri olan Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü, Belediyenin yaz spor okullarında futbola başlayan ve yetişmesinde büyük pay sahibi olan Hasan Altay hoca, 11 yaşındaki Çimen in, gelecekte Milli Takım forması giymek istediğini dile getirdi. Bilindiği üzere Sarıyer ilçesini 1. Ligde temsil eden takım ise Kireçburnu Spor Kulübüdür. Vali Yerlikaya, Çimen’e sporla beraber derslerini de ihmal etmemesi gerektiğini hatırlattı. Ziyaret, Vali Yerlikaya’nın Çimen ve arkadaşlarıyla toplu hatıra fotoğrafı çektirmesi ile sona erdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.