SariyerSES.com

İstMarina Sanat’ta Hasan Koca Resim Sergisi Açılıyor!

İstMarina Sanat’ta Hasan Koca Resim Sergisi Açılıyor!
21 Nisan 2022 - 17:49

Ünlü modacı Hasan Koca’nın yeni resim sergisi ‘Çizgi’ ve tasarım ürünleri Nisan ayında İstMarina Sanat’ta…

Sosyal ve kültürel aktiviteleriyle göz dolduran İstMarina Alışveriş Merkezi Kasaba alanında açılan İstMarina Sanat, Hasan Koca sergisine ev sahipliği yapıyor.

Kadın ve erkek giyimini aynı koleksiyonda buluşturarak Türk modasında unisex tasarıma öncülük eden genç moda tasarımcısı Hasan Koca’nın ‘Çizgi’ isimli sergisinde, sanatçının ürettiği resim ve moda tasarımlarının yanı sıra tamımı el yapımından oluşan HK Leather Works markalı özel çanta koleksiyonu yer alacaktır.

Hasan Koca’nın resim çalışmalarında yer alan figürler, birbirini kesen doğrular içerisinden belli belirsiz bir şekilde ortaya çıkmaktadır. Bir parçalama ve birbirinden ayrılmanın sonunda, yeni bir kavuşum ve yeni formların ortaya çıktığı eserler sanat severler ile buluşacaktır. ‘Çizgi’ sergisindeki resimlerdeki ve moda tasarımlarındaki geometrik formlar birbirinin devamı niteliğinde olup, sanat ve tasarım

devamı niteliğinde olup, sanat ve tasarım arasındaki çizgiyi ortadan kaldırmaktadır.

Birkan Sokullu, Burcu Biricik, Can Yaman, Demet Evgar, Enis Arıkan, Keremcem, Murat Boz, Murat Dalkılıç veŞevval Sam gibi pek çok ünlüye kıyafet tasarlayan Hasan Koca’nın moda ve çanta tasarımları sergi boyunca satışa açık olacaktır.

Sanat ve tasarımı izleyiciye aynı alanda sunmayı amaçlayan İstMarina Sanat’taki Hakan Koca ‘Çizgi’ sergisine, yalnızca %100 doğal elyaflarlardan üretilen geleneksel kumaşlarla el işçiliği ile zenginleştirilmiş yenilikçi tasarımlarıyla LUWI DESIGN STUDIO ve birbirinden doğal ürünlerin tasarımla buluşmuş hali olan Morganiks İstMarina Pop-Up Store’da eşlik edecektir.

Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumunda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi Kasaba alanında yer alan İstMarina Sanat’ta gerçekleşecek bu eşsiz sergi ve Pop-Up Store sanat ve tasarım tutkunlarına eşsiz bir deneyim sunacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.