SariyerSES.com

İYİ KALPLER DERNEĞİ ÇOCUKLARA ODALARINI TESLİM EDİYOR…

İYİ KALPLER DERNEĞİ ÇOCUKLARA ODALARINI TESLİM EDİYOR…
19 Ekim 2021 - 13:23

Bayrampaşa’da kurulan iyi kalpler yardımlaşma ve kültür derneği faaliyetlerine hızla devam ediyor. Çocuklara yönelik bir kampanya başlatan dernek yönetimi İhtiyaç Sahibi ailelere çocuk odası hediye ederek çocukları sevindiriyor.

Bayrampaşa’da İyilik Hareketini başlatan dernek yönetimi 3 yılda bir çok faaliyete Bayrampaşa’da bulunan iş adamları ile birlikte imza atıyor. Çocuklar Gülerse Dünya Güler Sloganıyla yola çıkan İyi Kalpler çocukların daha iyi şartlarda yaşaması ve mutlu olması için elinden geleni yapmaya çalışıyor.

Dernek Başkanı Adem DİŞÇİ ; Çocuklarımız bizim geleceğimiz ülkemizin kaderi onların elinde bizlerde dernek yönetimi olarak evlerinde imkanı olmayan yerde yatan evlatlarımıza yatak dolap ve çalışma masası hediye ederek onları hem sevindiriyor hem de derslerine daha iyi bir ortamda çalışmaları için olanak sağlıyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi İyilik Kazanacak ben bu anlamda yönetim kuruluma , bizlere destek olan iş adamlarımıza ve bütün iyi kalplere teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı.

Derneğin Denetim Kurulu Başkanı Osman VARDAR ; Çocuklar dünyada ki en suçsuz canlılardır bizler çocuklarımız için elimizden geleni yapmaya ve onlara destek olmaya devam edeceğiz. İyi Kalpler Derneği harika bir oluşum ve bende bu oluşumun içinde gönüllü olarak yer aldığım için çok mutluyum çünkü çocukların yüzündeki gülümsemeyi gördükçe iyi insanların var olduğunu gördükçe mutlu oluyorum. Tüm İyi Kalpler ailesine ve destekçilerimize teşekkür ediyorum. İfadelerini kullandı…

Dernek Bayrampaşa’da binlerce eve ziyarette bulunarak yardımlarını iletti bundan sonrada destek geldikçe yardımlarını sürdürecek ve kendi ilçesinde ki ihtiyaç sahibi ailelere destek olmak için elinden geleni yapacaktır.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.