SariyerSES.com

JOHNSON HEALTH TECH MASLAK’TAN SAĞLIK DAĞITACAK

JOHNSON HEALTH TECH MASLAK’TAN SAĞLIK DAĞITACAK
27 Kasım 2021 - 16:59

Dünya fitness lideri Türkiye’de üç markasıyla büyüyecek

Dünyanın en hızlı büyüyen lider fitness ekipman üreticilerinden olan Johnson Health Tech, Matrix, Vision ve Horizon markaları ile Türkiye’de de aynı süratle yol almaya hazırlanıyor. Bu amaçla ilk adımını atan JHT Türkiye, genel müdürlük ofisi ve showroomunu Ekim ayında eş zamanlı olarak Maslak’ta faaliyete geçirdi.

Lider markası Matrix ile dünyada söz sahibi olan Johnson Health Tech CO. LTD., Türkiye fitness pazarındaki ilk ve tek yabancı yatırımcı olarak ülkedeki gücünü artıracak operasyonlarını hızlandırdı. Fitness alanındaki yeniliklerini Matrix, Vision Fitness, Horizon Fitness markaları elçiliğinde dünyayla eş zamanlı şekilde Türkiye’ye getiren Johnson Health Tech, Maslak Windowist Tower’da ilk showroomunu açtı. JHT Türkiye’nin Maslak showroomu hem ticari yatırımcılar hem de son kullanıcılara fitness ürünlerini deneyimleme imkânı sunacak.

Geliştirdiği ve ürettiği markaları “Johnson Fitness” perakende ağı ile dünyanın dört bir yanına ulaştırarak dünyanın en büyük zinciri haline gelen Johnson Health Tech, Türkiye fitness pazarındaki yerini “profesyonel” ve “ev” kategorisinde kısa sürede sağlamlaştırmak niyetinde.

Yirminci yılda 400’ü aşkın ürünle lider Matrix Fitness

Jonhson Healt Tech tarafından premium fitness ekipmanları üretmek amacıyla 2001’de kurulan Matrix Fitness, 20 yaşına bastı! Dört yüzü aşkın geniş ürün gamına sahip Matrix, şimdiye değin başardıklarını gelecekte yapacakları için temel olarak görüyor. Amaç, son 20 yılda olduğu gibi ileriki dönemde de sektöre “inovasyon” ile liderlik etmek… Altmış bin metrekarelik Ar-Ge tesisi, tam da Matrix’in bu iddiası kanıtlıyor.

Kaliteli egzersiz bisikletinin öncüsü Vision Fitness

Yirmi altı yıldan bu yana yüksek kaliteli egzersiz bisikletlerinin geliştirilmesine öncülük eden Vision Fitness, ürün gamını sürekli genişleterek sağlık kulüpleri, lüks oteller, rezidanslar ve üniversiteler gibi spor salonuna sahip mekânlar için kardiyo, kuvvet ve grup antrenmanı ekipmanlarını üreten bir marka olarak öne çıkıyor.

Horizon, evlerde yeni nesil fitness deneyimi sunuyor

Spor salonuna gitmeden, evde egzersiz deneyimini tamamen değiştirmek amacıyla 1998 yılında kurulan Horizon Fitness, fitness ekipmanları üreterek spor salonunu eve taşıyor. Horizon bugün ömürlük tasarımları, kullanıcı dostu yeni nesil özellikleri ve üst kalite ile üretilmiş ödüllü ürünlerle yaygın dağıtım ağı sayesinde tüm dünyada sağlık ve fitness evrimini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Johnson Fitness Hakkında

Dünyanın bir numaralı uzman fitness perakende satıcısı Johnson Fitness, Amerika, Avrupa ve Asya’da perakende faaliyetleri yürütüyor. 1975’te kurulan firma, 45 yılı aşkın tecrübesiyle sürekli büyüyerek 90’ın üzerinde ülkede doğrudan kendi ofisleri ve bayileri aracılığıyla tüm dünyayı kapsayan bir dağıtım ağına sahip oldu.

www.johnsonfitness.com.tr                                             www.matrixfitness.com.tr

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.