SariyerSES.com

MİNİK ŞAMPİYONDAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET

MİNİK ŞAMPİYONDAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
22 Eylül 2021 - 13:16

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 2020-2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olan 9 yaşındaki BAYSEM öğrencisi Bayrampaşalı Zeren Özdündar, ailesi ile birlikte Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i ziyaret etti. Zeren’i tebrik eden Başkan Aydıner, “Ulusal ve uluslararası düzeyde başarı gösteren yavrularımıza her türlü desteği sağlıyor ve onları ödüllendiriyoruz” dedi.

Satranca gönül veren 9 yaşındaki Bayrampaşalı Zeren Özdündar, Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 2020-2021 Türkiye Küçükler ve Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda Türkiye ikincisi olarak Milli Takım’a girmeyi başardı. Avrupa Şampiyonası’nda ülkemizi temsil edecek olan BAYSEM öğrencisi Zeren Özdündar, ailesi ile birlikte Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti.

Zeren’in başarılı olmasının kendilerini oldukça gururlandırdığını belirten Başkan Aydıner, minik şampiyonu tebrik ederek hediye verdi. Çocukların ve gençlerin başarısının oldukça önemli olduğunu dile getiren Aydıner, “Ulusal ve uluslararası düzeyde başarı gösteren yavrularımıza her türlü desteği sağlıyor ve onları ödüllendiriyoruz

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.