SariyerSES.com

MUHTARLIKLARIN BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YENİLENDİ

MUHTARLIKLARIN BİLGİSAYAR SİSTEMLERİ YENİLENDİ
21 Ocak 2021 - 10:37

Bayrampaşa Belediyesi, ilçedeki mahalle muhtarlıklarının hizmet kalitesinin artırılması amacıyla muhtarların bilgisayar sistemlerini son teknoloji ile yeniledi. Bilgisayar sistemleri yenileme etkinliğinde konuşan Başkan Atila Aydıner, “Hizmetlerimizin verimli ve etkili sunulması noktasında muhtarlarımız bizim gözümüz kulağımız oluyor. O nedenle onların bilgisayar sistemlerini son teknoloji ile yenileyerek, vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmesini sağlamış olduk” dedi.

Hiç şüphesiz bilişimin, iletişimin ve teknolojinin hayatımıza yön verdiği bir zamanda yaşıyoruz. Zamanın ruhuna uygun hareket eden Bayrampaşa Belediyesi de teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor. Verdiği tüm hizmetleri son teknoloji ile entegre biçimde sunan Bayrampaşa Belediyesi, şimdi de ilçedeki mahalle muhtarlıklarının bilgisayar sistemlerini yeniledi. Muhtarlıkların hizmet kalitesini artırmak amacıyla yapılan yenileme etkinliği, pandemi kurallarına uygun olarak, Bayrampaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda gerçekleştirildi.

Etkinlikte konuşan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Hizmetlerimizin verimli ve etkili sunulması noktasında muhtarlarımız adeta bizim gözümüz kulağımız oluyor. O nedenle onların bilgisayar sistemlerini son teknoloji ile yenileyerek, vatandaşlarımıza daha hızlı ve kaliteli hizmet verilmYesini sağlamış olduk. 11 mahalle muhtarımıza takdim ettiğimiz bilgisayarlar gelişmiş özellikleri ile daha hızlı işlem yapılmasına olanak sağlıyor. Yeni bilgisayar sistemlerinin ilçemiz ve muhtarlarımız için hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.

Başkan Aydıner’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe belediye başkan yardımcıları, mahalle muhtarları ve birim müdürleri katıldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.