SariyerSES.com

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET’TEN ‘USTALAR SINIFI’

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET’TEN ‘USTALAR SINIFI’
04 Ocak 2022 - 11:04

PODCAST’İ, YAŞAMDA USTALAŞMAK İÇİN YENİ BİR BAŞLANGIÇ OLACAK

 

Nefes Bilimleri alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıkları konusunda otorite olarak tanınan Nevşah F. Karamehmet, yeni kitabının ismini taşıyan ‘Ustalar Sınıfı’ Podcast’i ile yeni yılda, başta Spotify, Apple Podcast ve Google Podcast olmak üzere tüm podcast platformlarında! 

Gerçek bir usta, hayatını çabalayarak ve mücadele ederek geçirmez, her şeyi zihniyle yönetir. Ayrıca, duygularının efendisidir. Gerçek bir usta, para kazanmanın peşinde koşmaz, servet yönetir. İyileşmek için mücadele etmez, sağlıklı yaşamayı bilir. Gerçek bir usta, aşkta kaybetmez.

 

Varlıklı, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için değiştirilmesi, eğitilmesi gereken ilk ve tek şey bilinçtir. Ustalar Sınıfı Podcast Serisi, zihinde ustalaşabilmek için gerçek bir ustayla çıkılacak bir yolculuk.

 

Nevşah, 5 Ocak’ta yayına başlayacak Ustalar Sınıfı podcast’inin her bölümünde dinleyicileriyle kendi hayatından hikayeler ve hayatı ustaca yaşamak için gerekli bilgiler paylaşacak; aynı deneyimleri dinleyicilerinin de yaşayabilmesi için onlara rehberlik edecek. Ustalık yolunun temel prensipleri ve bu yolda yapılması gerekenler, her hafta Ustalar Sınıfı podcast serisinde olacak.Paylaşılacak ipuçları ve deneyimlerin yanı sıra önerilecek egzersizler ile bu yolculuk derinleşecek. Nevşah, Ustalar Sınıfı Podcast Serisi ile dinleyenlerine yaşamda başarının sırrını aktaracak.

Ustalar Sınıfı Podcast Serisi, 5 Ocak’ta yayınlanacak Usta Bilinç Nedir? adlı ilk bölümü ile usta bilinç ve çarpık bilinç konularını aktararak sizleri yaşamın bütünlüğünü anlamaya davet ediyor.

Yeni yılda, Nevşah’ın yardımıyla bir sonraki seviye insan olmaya hazır mısın?

NEVŞAH FİDAN KARAMEHMET HAKKINDA

 

Nevşah Fidan Karamehmet öğretmen, çok satan yazar ve başarılı bir girişimcidir.

Nevşah, Nefes Bilimleri alanında 20 yılı aşkın tecrübesiyle dünya çapında işlevsiz nefes alma ve düşünme alışkanlıkları konusunda otorite olarak tanınmaktadır. Görevleri arasında Davranışsal Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde Başkan Yardımcılığı, Nefes Koçluğu Federasyonu’nun kurucu başkanlığı ve aynı zamanda Nefes Bilimleri Fakültesi üyeliği vardır.

HSBC, ING Bank, Pfizer ve Vodafone gibi kurumsal müşterilerin yanı sıra tanınmış ünlüler ve profesyonel sporcularla çalışması sayesinde onu tüm dünya tanıdı. BBC (İNGİLTERE), CNBC (ABD), CNN (ABD) ve FOX TV (ABD) gibi birçok radyo ve TV kanalına röportaj verdi ve TIME Dergisi, Forbes, Huffington Post ve Hello Magazin gibi yayınlarda yer aldı.

Nevşah’ın misyonu, atölye çalışmaları, seminerler, çevrimiçi kurslar ve kişisel koçluk yoluyla insanların yaşamlarını ustaca sürdürebilmeleri için basit ürünler ve kurslar oluşturmaktır.

Vizyonu, Londra’da “Kendi Kendine Ustalık” için bir İleri Bilimler Enstitüsü kurmak, binlerce öğretmenin okuldan mezun olmasına yardımcı olmak ve milyonlarca insanın hayatını ustaca yaşamalarını sağlayarak dönüştürmektir.

Bugüne kadar Nevşah, 40.000’den fazla insanın daha iyi yaşamasına yardımcı oldu.

https://open.spotify.com/show/1JIe601OdWY67Qc4kjCKCo?si=UTg2B4UATga648zMdH9PqA

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.