SariyerSES.com

OLİMPİYAT MADALYALI MERVE ÇOBAN’DAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET

OLİMPİYAT MADALYALI MERVE ÇOBAN’DAN BAŞKAN AYDINER’E ZİYARET
09 Eylül 2021 - 17:57

Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazanan Bayrampaşalı milli karateci Merve Çoban, Başkan Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Aydıner, “Güzel bir başarı elde ederek bizleri gururlandıran ilçemizin evladı milli karatecimiz Merve Çoban’ı tebrik ediyorum” dedi.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nda bronz madalya kazanan milli karateci Bayrampaşalı Merve Çoban, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’i makamında ziyaret etti. Merve Çoban’ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Atila Aydıner, “Tokyo 2020 Olimpiyat Oyunları’nda güzel bir başarı elde ederek bizleri gururlandıran ilçemizin evladı milli karatecimiz Merve Çoban’ı tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.  Aynı zamanda Mustafa Itri Ortaokulu’nda beden eğitimi öğretmenliği yapan Merve Çoban inşallah dünya şampiyonasında bayrağımızı göndere çektirecek. Tüm imkânlarımız ile Merve hocamızın yanında olmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bayrampaşa’dan olimpiyatlara uzanan başarı hikâyesini anlatan Merve Çoban da, “Sevince ve çalışınca hiçbir başarı uzak değil. Başarının yaşı ve zamanı yok. Belirlediğimiz hedefe doğru hazırlanır ve azmedersek her şeyi başarabiliriz. 19 senelik bir karate hayatım var. İlk defa olimpiyatta yarıştık ve 3. oldum. Gönül isterdi ki birinci olayım ancak nasip olmadı. Tabii madalyayla dönmek çok gurur verici” dedi.

Başkan Aydıner, ziyaretin sonunda Merve Çoban’a hediye takdim etti.

Ziyaret sırasında Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Gemici, Gökhan Balekoğlu, Ahmet Kumbasar ve Yalçın Sırakaya ile meclis üyeleri de hazır bulundu.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.