SariyerSES.com

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ SEL FELAKETİ YAŞANAN GİRESUN DERELİ YE GİTTİ.

SARIYER BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ GENÇ SEL FELAKETİ YAŞANAN GİRESUN DERELİ YE GİTTİ.
28 Ağustos 2020 - 16:31

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç büyük bir dayanışma örneği göstererek, geçtiğimiz günlerde sel felaketi yaşayan Giresun Dereli ilçesine gitti. Giresun ziyaretine Dereli ’den başlayarak felaketin boyutunu yerinde gören Genç, yine Giresun’da felaketi en ağır yaşayan yerlerden biri olan Soğukpınar beldesi Kozpınar da yetkililer ile görüştü. Ayrıca, Şişli Belediye Başkanı Muammer Keskin, Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün ve İBB Genel Sekreter Yardımcısı Murat Yazıcı ile birlikte Yağlıdere Belediyesi’nde, Yağlıdere Belediye Başkanı Yaşar İbaş’ın ofisinde durum değerlendirmesi yaptı.

Kayıp asker çalışmaları yapılan Tirebolu Doğankent Karaahmetli bölgesinde, askerlerimizin aileleriyle birlikte olan Şükrü Genç, ailelere sabır ve başsağlığı diledi. Genç, ailelere Var gücümüzle üzerimize düşen vazifeyi yerine getirmeye devam edeceğiz. Bu felaketi yaşayan tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, elimizden ne geliyorsa yanlarında olduğumuzu yineliyoruz. Var gücümüzle Giresun’un yanındayız. dedi.

Genç ve heyet felaket bölgesinde yerel ve mülki amirler ile görüşmeler yapacak. Bu görüşmeler sonucu heyet olarak rapor oluşturulup, CHP Genel Merkezine sunulacak.  

Giresun Dereli
Tirebolu Doğankent Karaahmetli mevkii
Soğukpınar Beldesi Kozpınar
escort denizli

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.