SariyerSES.com

SARIYER BELEDİYESİ BKSM SALONUNDA CAMBAZIN CENAZESİ OYUNU SERGİLENECEK

SARIYER BELEDİYESİ BKSM SALONUNDA CAMBAZIN CENAZESİ OYUNU SERGİLENECEK
12 Aralık 2021 - 11:41

Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sanat Müdürlüğünün Aralık 2021 ayı içerisindeki programında Firuze Engin’in yazdığı CAMBAZIN CENAZESİ oyunu 17 Aralık Cuma günü saat 20:00’da Boğaziçi Kültür Sanat Merkezinde  (BKSM) sergilenecek.

Sergilenecek oyunun kısaca konusu; Kasabalının çok sevdiği ihtiyar Rasim İsmet ölür ve ardında kocaman, verimli bir bahçe içinde üç ev bırakır. Merhumun tek isteği, evinin bahçesine gömülmektir. Ancak o henüz hasta yatağındayken, çocukları herkesten habersiz bahçeyi satmıştır.

 

SARIYER BELEDİYESİ ETKİNLİK KURALLARI

-Sarıyer Belediyesi tarafınca gerçekleşecek etkinliklerin tümü, pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Etkinliklere katılan herkes bu kapsamda alınan tüm kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.

*Etkinlikler, Kültür ve Turizm Bakanlığı’nın yayınladığı genelgeye uygun, sosyal mesafe kuralları gözetilecek şekilde hazırlanan oturma düzeniyle gerçekleştirilecektir.

*Etkinlik katılımcılarının, etkinlik başlangıç saatinden en az yarım saat önce etkinlik alanında olacak şekilde hazır olması gerekmektedir.

*Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.

*Etkinliğe katılacak misafirlerin mekâna gelmeden önce bu uygulamayı indirip kişisel HES kodlarını kapıda ibraz etmeleri gerekmektedir. Kişi, ilgili uygulamanın “HES Kodu sorgula” bölümünde aşılı görülmediği takdirde azami 48 saat önce yapılmış negatif sonuçlu PCR Testi kontrolü ile etkinliğe katılabilir.

*Etkinlik alanında ve fuayede, ağız ve burun sürekli kapalı olacak şekilde uygun maske kullanımı mecburidir. Maskesini çıkaran veya kurallara uygun takmayanlar uyarılacak, uyarıları dikkate almayanlar etkinlik alanının dışına alınacaktır.

*Etkinlik mekânına yiyecek ve içecek sokmak yasaktır.

*Etkinliğin türüne göre sessiz olunması ve telefonların kapalı/sessiz konumda tutulması gerekmektedir.-

*Etkinliğimizde koltuk düzeni olmayacaktır. Gelen misafirlerimiz sosyal mesafe kuralına uygun olarak sırayla koltuklara yerleştirilecektir

 

NOT: KAYIT İPTALİ DURUMUNDA TARAFIMIZA BİLGİ VERİLMEMESİ HALİNDE BİR DAHA Kİ OYUN İÇİN YAPILAN KAYITLAR GEÇERSİZ SAYILACAKTIR.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.