SariyerSES.com

SARIYER MEYDANINDAKİ ATATÜRK HEYKELİ CUMHURİYET BAYRAMINA HAZIR

SARIYER MEYDANINDAKİ ATATÜRK HEYKELİ CUMHURİYET BAYRAMINA HAZIR
29 Ekim 2020 - 19:58

Sarıyer meydanında ki Atatürk anıtı ve çevresi, Sarıyer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Gülcan Özdemir Balcı nın ve ekibinin özverili çalışmaları sonucu Cumhuriyet Bayramına mükemmel bir şekilde hazır hale getirildi.

Göreve geldiği andan itibaren Gülcan Özdemir Balcı, özellikle Türkiye nin en büyük değeri olan Atatürk ün Sarıyer meydanında ki büstü için neredeyse her gün bir personel görevlendirerek temizliğini sağlamaktadır. Ayrıca her milli bayram öncesi büstün detaylı temizliği, tadilatı ve çevre düzenlenmesi yaptırmaktadır. Özellikle çevre düzenlemesin de kullanılan çiçekler ve yardımcı malzemeler neredeyse bırakın Sarıyer in, İstanbul un en güzel büst alanından biri olmasını sağlamıştır.

Bu çalışmalar sadece merkeze özgü değil, diğer parklara da yapılmaktadır. Park cenneti haline gelen Sarıyer, gerek Sarıyer Belediye Başkanı, gerekse Park Bahçeler müdürü Gülcan Özdemir Balcı nın fikirleri ile yaşanacak hale gelmiştir. Sarıyer lilerin büyük çoğunluğu Park ve Bahçeler Müdürlüğünün çalışmalarından çok memnun kaldığını çeşitli mecralarda ve sohbetlerde belirtmektedirler.

    

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.