SariyerSES.com

SARIYER’DE YASA DIŞI SİLAH İMALATHANESİNE OPERASYON!!!!

SARIYER’DE YASA DIŞI SİLAH İMALATHANESİNE OPERASYON!!!!
12 Ekim 2021 - 13:41

,

Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ihbar üzerine depo olarak kullanılan depoya baskın düzenledi. Baskında deponun silah imalathanesi olduğu ortaya çıkarken, gözaltına altına alınan çete lideri tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sarıyer Asayiş Büro Amirliği ekipleri, ihbar üzerine depo olarak kullanılan yere baskın düzenleri. Baskında deponun silah imalathanesi olduğu ortaya çıkarken, gözaltına altına alınan çete lideri tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro Amirliği ekipleri, gelen ihbar üzerine Huzur Mahallesi Menderes Caddesi üzerinde bulunan boş bir depoya gelen baskın düzenledi. Ekipler yaptığı baskında, kapının ardında silah imalathanesi olduğu ortaya çıkarttı. Gizli silah imalathanesinde, sokak çeteleri için silah imalatı yaptığı iddia edilen Haluk P. ve S.G. gözaltına alındı.

Sarıyer polisinden silah imalathanesine baskın….

Gizli depoda yapılan aramalarda, çok sayıda silah ve silah yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. Gözaltına alınan Haluk P. sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KAYNAK:sondakika.com

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.