SariyerSES.com

SİVAS VADİ FEDERASYONUNDA SEÇİM HEYECANI

SİVAS VADİ FEDERASYONUNDA SEÇİM HEYECANI
08 Nisan 2021 - 21:08

Sivas Vadi Federasyonun da Genel Kurul heyecanı yarın Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezin de yapılacak.

2006 yılında kurulan Sivas Vadi Federasyonu 7. Olağan Genel Kurulunu gerçekleştirecek. Yapılacak olan Genel Kurulda bölgenin tanınan ismi 6. Dönem Federasyon yönetimin de Eğitin ve Spor Komisyonu Başkanlığı görevinde bulunan, Suşehri Derneği önceki dönem yöneticilerinden, Akıncılar Spor Kulübü Başkanlığı yapan çalışkan, tecrübeli Sivil Toplum Kurumu (STK) Yöneticisi Edip CENGİZ Sivas Vadi Federasyonu Başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

9 Nisan 2021 Cuma günü saat 10.00 da Üsküdar Belediyesi Bağlarbaşı Kültür Merkezinde yapılacak Sivas Vadi Federasyonu Genel Kurulu için adaylığını açıklayan Edip CENGİZ, “ Bizlere teveccüh göstererek aday olmamızı özellikle talep eden bölgemizin tüm Başkan ve Yöneticilerine teşekkür ederim. Delegelerimizin yarın özellikle katılım sağlamasını bekliyor ve desteklerini rica ediyorum. Kısmet olursa bölgemize yeni bir heyecan ve yeni bir enerji getireceğimize inanıyorum. Ülkemizin genel gündemini ön planda tutarak bölgeye hizmet etmek için ekip arkadaşlarım ile omuz omuza hizmet yarışı içerisinde olacağız.

Görev bizlere nasip olursa gayemiz ve hedefimiz Vadi Federasyonu adına daha etkili kültürel ve sosyal projeler yapmak, bölge insanımıza ve gençlerimize özellikle eğitim alanında katkılar sunmak olacaktır. Hemşerilerimiz ile birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmek temel düşüncemiz olacaktır. Bu vakte kadar yöremize ve insanlarımıza hizmet etmiş Yönetim Kurulu Başkanı ve arkadaşlarımızın hizmetlerine bizler katkı sağlayarak bayrağı daha yukarı taşıma gayretinde olacağız” dedi.

“Genel Kurulun tüm Vadiye hayırlı olmasını temenni eder, yarın tüm duyarlı delegelerimizi Üsküdar Bağlarbaşı Kültür Merkezine saat 10.00 da oylarını kullanmaya ve demokratik görevlerini yapmaya davet ediyorum. “

YARIN KAZANAN VADİMİZ OLACAKTIR 

KAZANAN FEDERASYONUMUZ OLACAKTIR.

Edip CENGİZ

Sivas Vadi Federasyonu

Başkan Adayı

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.