SariyerSES.com

TEKNOFEST’TE BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ RÜZGÂRI ESTİ

TEKNOFEST’TE BAYRAMPAŞA BELEDİYESİ RÜZGÂRI ESTİ
28 Eylül 2021 - 10:13

Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi, bu yıl dördüncüsü düzenlenen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST’e 3 projeyle katılarak Bayrampaşa’yı temsil etti. Bilim Merkezi’nin standını ziyaret eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Ulusal ve uluslararası yarışmalarda büyük başarılara imza atan Bilim Merkezimizin öğretmen ve öğrencilerini kutluyorum” dedi.

 

Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST, 6 gün süren çeşitli yarışmalar ve birbirinden renkli etkinliklerin ardından 26 Eylül’de görkemli bir kapanış töreni ile sona erdi. TEKNOFEST’e 3 proje ile katılan Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’nin standı büyük ilgi gördü. Bilim Merkezi’nin standını ziyaret eden Başkan Atila Aydıner, “Ulusal ve uluslararası yarışmalarda büyük başarılara imza atan Bilim Merkezimizin öğretmen ve öğrencilerini kutluyorum” dedi.

 

Öte yandan TEKNOFEST bünyesinde açılan yarışmalara katılan Bilim Merkezi öğrencileri, Biyoteknoloji ve İnovasyon kategorilerinde Bayrampaşa’yı temsil ederek projelerini TÜBİTAK jürilerine sundular.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.