SariyerSES.com

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI 26. OLAĞAN GENEL SEÇİMLERİ QUA GRANİTE ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ

TMMOB İÇMİMARLAR ODASI 26. OLAĞAN GENEL SEÇİMLERİ QUA GRANİTE ANA SPONSORLUĞUNDA GERÇEKLEŞTİ
23 Mart 2022 - 18:06

TMMOB MMO Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleşen İçmimarlar Odası 26. Olağan Genel Kurul seçimleri ile 26. Olağan Yönetim, Onur, Denetleme Üyeleri ile TMMOB Yönetim Kurulu, Yüksek Onur Kurulu ve Yüksek Denetleme Kurulu üyeleri belirlendi

20 Mart 2022 Pazar günü QUA Granite ana sponsorluğunda 26. Olağan Genel Kurul seçimleri gerçekleşti. İçmimarlar Odası Doğal Delegeleriyle birlikte Odaya bağlı Adana, Ankara, Antalya, Bursa, İstanbul, İzmir, Kocaeli ve Trabzon Şubeleri ile Mersin İl Temsilciliği, Konya İl Temsilciliği, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölge Temsilcilikleri tarafından seçilmiş 334 Delegeden 185 Delege, Türkiye’nin diğer şehirlerinden delege olmayan 45 Oda katılımıyla gerçekleşti.

Üç sandıkta gerçekleşen seçimlerde ise 211 Delege oy kullanmış 26. Olağan Yönetim, Onur, Denetleme Üyeleri ile TMMOB Yönetim Kurulu, Yüksek Onur Kurulu ve Yüksek Denetleme Kurulu üyeleri belirlenmiş olup, Oda Kurullarına aday olan, Emrah KAYMAK, Ömer SENCAR, Turan AYÇİÇEK, Naci YALÇIN, İsmet TEKELİ, Damla BUYRUK ve Gökçe ALTUNKAYA ŞAHİN, seçimlerde kullanılan oyların %65’ini alarak, TMMOB İçmimarlar Odası 26. Dönem Yönetim Kurulu’na seçildi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.